dewalt_dfm1110040
DEWALT DFM1110040 PTB-PRO doorsteekanker verzinkt M6x85
 0,57 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 02/07/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 100.
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • PTB-PRO M6x85 Doorsteekanker - Verzinkt
  • Boordiameter: 6 mm
  • Totale lengte: 85 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M6
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352969510
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1110040
Boordiameter
6 mm
Totale lengte
85 mm
Schroefdraadmaat
M6
Lengte
85,0 mm
Draadgrootte
M6 mm
Kopafmetingen
10,0 mm
Max. tfix
35,0 mm